Z promocji może skorzystać każda ucząca się osoba. Przy wpłacie ostatniej raty należy pokazać legitymacje ucznia (studenta). Promocja obowiązuje do odwołania. W razie pytań prosimy o kontakt pod nr 533-318-318
Zmiany, które miały wejść w życie dnia 04.06.2018 zostają przesunięte... Chcesz być na bierząco? Zachęcamy do naszego profilu facebookowego - OSK Kaskader W skrócie - co miało się zmienić ?1. 2 lata ograniczeń w ‘okresie próbnym’2. Obowiązkowy teoretyczny kurs doszkalający oraz obowiązkowe szkolenie praktyczne3. Dodatkowe limity prędkości4. Zakaz podejmowania pracy jako kierowca przez 8 miesięcy5. Zielony listek przez 8 miesięcy6. Możliwe przedłużenie okresu próbnego decyzją starosty7. Dwuletni okres próbny będzie obowiązywał również piratów drogowych.
Jeżeli masz problemy finansowe (sytuacja rodzinna, brak jednego rodzica, samotnie wychowujesz dziecko itp) i chcesz skorzystać z indywidualnej zniżki  to prosimy o maila z krótkim opisem sytuacji. Po otrzymaniu maila odpiszemy z propozycją zniżki.  
W OSK Kaskader zawsze możesz liczyć na dodatkową zniżkę jeżeli posiadasz kartę "liczna rodzina". Zadzwoń i zapytaj o korzystną ofertę!
Teoria nie jest obowiązkowa. Wystarczy wyrobić PKK (potrzebne badanie lekarskie i zdjęcie) i udać się na egzamin do WORDu. Po zdanym egzaminie należy przyjść do biura OSK w celu rozpoczęcia zajęć praktycznych. Pomimo braku obowiązkowej teorii zachęcamy jednak do odbywania" tradycyjnego" kursu.  Uczęszczanie na wykłady znacząco wypełni braki związane z e-learningiem i pozwoli w pełni wykorzystać czas zajęć praktycznych (instruktor będzie mógł skupić się na doskonaleniu jazdy i na zadaniach egzaminacyjnych a nie na tłumaczeniu teorii) co z kolej przełoży się na wynik egzaminu pańswtowego i zwiększy szanse zdania teorii i praktyki przy pierwszym podejściu (koszt egzaminu w WORD  to 170 zł). W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego - 533-318-318