Pasja, doświadczenie, statystyki

zobacz co nas wyróżnia

Zapisz się na kurs, korzystając z formularza

Kontynuując, wyrażam zgodę na to, aby OSK Kaskader mógł kontaktować się ze mną drogą e-mailową, telefoniczną lub SMS-em, korzystając z podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Przeczytałem(-am) i rozumiem politykę ochrony prywatności.

elektroniczne karty zajęć !! 

Jedyni na Śląsku prowadzimy dodatkowo

Po co tracić czas na dojazdy do biura lub telefony, aby umówić się na jazdy!
Po co pamiętać o karcie zajęć w celu uzupełnienia dyspozycyjności!

Umawiasz się na jazdy i uczysz się online.
Wystarczy dostęp do internetu i telefon, tablet albo komputer.

Zobacz więcej

Aktualności

Z promocji może skorzystać każda ucząca się osoba. Przy wpłacie ostatniej raty należy pokazać legitymacje ucznia (studenta). Promocja obowiązuje do odwołania.
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr 533-318-318
Zmiany, które miały wejść w życie dnia 04.06.2018 zostają przesunięte... Chcesz być na bierząco? Zachęcamy do naszego profilu facebookowego - OSK Kaskader
W skrócie - co miało się zmienić ?
1. 2 lata ograniczeń w ‘okresie próbnym’
2. Obowiązkowy teoretyczny kurs doszkalający oraz obowiązkowe szkolenie praktyczne
3. Dodatkowe limity prędkości
4. Zakaz podejmowania pracy jako kierowca przez 8 miesięcy
5. Zielony listek przez 8 miesięcy
6. Możliwe przedłużenie okresu próbnego decyzją starosty
7. Dwuletni okres próbny będzie obowiązywał również piratów drogowych.
Jeżeli masz problemy finansowe (sytuacja rodzinna, brak jednego rodzica, samotnie wychowujesz dziecko itp) i chcesz skorzystać z indywidualnej zniżki  to prosimy o maila z krótkim opisem sytuacji. Po otrzymaniu maila odpiszemy z propozycją zniżki.

 

W OSK Kaskader zawsze możesz liczyć na dodatkową zniżkę jeżeli posiadasz kartę "liczna rodzina".
Zadzwoń i zapytaj o korzystną ofertę!
Teoria nie jest obowiązkowa. Wystarczy wyrobić PKK (potrzebne badanie lekarskie i zdjęcie) i udać się na egzamin do WORDu. Po zdanym egzaminie należy przyjść do biura OSK w celu rozpoczęcia zajęć praktycznych.
Pomimo braku obowiązkowej teorii zachęcamy jednak do odbywania" tradycyjnego" kursu. 
Uczęszczanie na wykłady znacząco wypełni braki związane z e-learningiem i pozwoli w pełni wykorzystać czas zajęć praktycznych (instruktor będzie mógł skupić się na doskonaleniu jazdy i na zadaniach egzaminacyjnych a nie na tłumaczeniu teorii) co z kolej przełoży się na wynik egzaminu pańswtowego i zwiększy szanse zdania teorii i praktyki przy pierwszym podejściu (koszt egzaminu w WORD  to 170 zł).
W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego - 533-318-318

Najczęściej zadawane pytania

PKK to Profil Kandydata na Kierowcę. Jest to 20-sto cyfrowy numer nadawany przez Wydział Komunikacji.Aby wyrobić nr PKK należy przygotować wniosek, zdjęcie, orzeczenie lekarskie i zgodę rodziców - jeżeli jest wymagana.OSK Kaskader wychodzi na przeciw oczekiwaniom kursanta dlatego też na pierwszych zajęciach (organizacyjnych) odbywa się badanie lekarskie oraz przygotowujemy dla was niezbędne dokumenty, z którymi udajecie się do starosty odpowiednim co do miejsca zamieszkania.Po nadaniu numeru przez Wydział Komunikacji, przesyłacie do nas na biuro2@kaskader.tychy.pl następujące informację: 1. Imię i nazwisko 2. Nr PESEL 3. Nr PKK
Zapisać się na kurs prawa jazdy można w dowolnym momencie wybierając odpowiedni termin kursu w formularzu. Kurs rozpocząć można 3 miesiące przed datą 18-tych urodzin.Przystąpić do egzaminu można najwcześniej miesiąc przed 18-stymi urodzinami (obowiązkowy dowód osobisty lub paszport).
Zajęcia teoretyczne odbywają się w poniedziałki i piątki od 17:00 do 20:00 oraz jeden dodatkowy dzień na pierwszą pomoc (obowiązkowa).Zajęcia zawsze odbywają się w sali wykładowej w Senatorze w sali 25.
Nie trzeba wcześniej się umawiać na egzamin wewnętrzny teoretyczny. Należy przyjść w godzinach otwarcia biura czyli wtoriki lub czwartki od 16:00 do 20:00.
Egzamin wewnętrzny praktyczny odbywa się po zakończonych jazdach i zdanym egzaminie wewnętrznym teoretycznym.  Zaby umówić się na egzamin wewnętrzny praktyczny należy skontakotwać się z pracownikiem (Grzegorzem) po godzinie 17.00 pod nr 570-319-319 .
Nie można kierować samochodu na samym arkuszu egzaminacyjnym z wynikiem pozytywnym. Uprawnienia nabieracie dopiero po złożeniu podpisu, że odebraliście dokument prawa jazdy w Wydziale Komunikacji.
Zgodnie z przepisami, czas oczekiwania na wyrobienie dokumentu prawa jazdy wynosi do 30 dni. W praktyce czas oczekiwania na wyrobienie dokumentu prawa jazdy to ok 2- tygodni. Jak sprawdzić czy prawo jazdy jest już gotowe do odbioru?Skorzystaj z linku: https://info-car.pl/infocar/prawo-jazdy/sprawdz-status.html.