Zdawalność szkoły jazdy

Jak sprawdzić zdawalonść naszj szkoły nauki jazdy?

Statystyki zdawalności to jeden z najlepszych sposobów sprawdzenia czy kursant jest gotowy do samodzielnej jazdy samochodem. Oczywiście nie w każdym przypadku, ponieważ na egzaminie kursanci muszą zmierzyć się z potężną dawką stresu, który czasem bierze górę nad umiejętnościami. 

OSK Kaskader z dumą od lat zajmuje pierwsze miejsca w statystykach zdawalności. Odzwierciedla to o wysokie kompetencje zatrudnionych w ośrodku instruktorów oraz potwierdza stabilność poziomu nauki naszych kursantów. W 2018 roku zajęliśmy pierwsze miejsce zarówno z teorii jak i praktyki zgodnie z zestawieniem WORD Katowice dla ośrodków, których kursanci podchodzili więcej niż 250 razy do egzaminu państwowego w 2018 r.

Egzaminy praktyczne zdaje się średnio za drugim razem. Różnice w zdawalności wynoszą od paru do parudziesięciu procent. Są szkoły, które poziom zdawalności mają na poziomie 20%, inne na poziomie 50%. Oznacza to, że w niektórych ośrodkach szkolenia kierowców kandydaci podchodzą do zdania egzaminu praktycznego parokrotnie, nawet 6-7 razy, a i takie, w których duża liczba kandydatów na kierowcę zdaje egzamin państwowy przy pierwszym podejściu

... Szkoła nauki jazdy Kaskader prowadzi kursy prawa jazdy kat A, A2, A1, Am (motocykle, motorowery) oraz kat B (samochody osobowe)
Prowadzimy nauke jazdy w Mikołowie, Tychach. 
Zapraszamy również osoby z okolicznych miejscowości takich jak Katowice, Bieruń, Lędziny, Orzesze, Kobiór. 
Szkolenia na prawo jazdy odbywają się na terenie miasta Tychy.

Kursanci z Mikołowa zaczynają jazdy w Mikołowie ale jeździmy po mieście Tychy z uwagi na miejsce przeprowadzania egzaminów Państwowych. 

 
najlepsza_zdawalnosc_mikolow_tychy_2018